خانه ­ی هوشمند

زمانی که ما از گوشی­های همراه معمولی به سمت گوشی­های هوشمند حرکت کردیم شاهد جهشی بزرگ در دنیای ارتباطات شدیم، از آن به بعد ما دیگر فقط قادر به برقراری تماس تلفنی یا نوشتن پیامک نبودیم بلکه توانستیم به اینترنت متصل شویم و ایمیل بفرستیم یا حتی فایل­های مورد نیازمان را دانلود کنیم و بسیاری کارهای دیگر که به دنیای ارتباطات منوط بود را انجام دهیم. باید گفت که درباره­ی  خانه­ های هوشمند نیز وضعیت به همین شکل است،ولی تفاوت اصلی خانه­ های هوشمند با خانه­ های معمولی در این است که هم ه­ی وسایل برقی در خانه­ های هوشمند به یکدیگر متصل هستند و با یک دستگاه مرکزی کنترل می­شوند. کنترل روشنایی­ها، قفل­های هوشمند، سرمایش و گرمایش ، امنیتی، پرده­های برقی، چای­ساز، سیستم صوتی و … که می­توانند به خانه­ های هوشمند اضافه شوند و از هرجای خانه و حتی بیرون از خانه قابل کنترل می­ باشند.

اگر بخواهیم در یک یا چند جمله ((خانه ­ی هوشمند)) را توصیف کنیم می­توانیم بگوییم خانه­ی هوشمند در واقع خانه­ ای است مجهز به روشنایی، دستگاه سرمایش و گرمایش و سایر دستگاه­های الکتریکی که کاربر میتواند همه این دستگاه­ها را از راه دور کنترل و مدیریت کند.

متخصصان هوشمندسازی میرای، همت گماردند تا این تکنولوژی روز دنیا را با کیفیت بینظیر به همراه تنوع بسیار بالا در محصولات با قیمت­های معقول به شما عزیزان ارائه دهند.

معماران، پیمانکاران ساختمان و هنرمندان این مرز­وبوم می­ توانند برای ساختمان­ها و یا ویلاهای هوشمند خود محصولات این شرکت را با توجه به طراحی داخلی خود سفارش دهند. محصولات این شرکت توانایی شخصی سازی نرم افزاری و سخت افزاری را داراست.

گروه میرای امروز با افتخار این تکنولوژی را با ارائه گارانتی تعویض و پشتیبانی بدون محدودیت تقدیم منازل شما می­کند.

مزایای یک خانه­ ی هوشمند چیست؟

شاید بپرسید که مزیت ارتباط وسایل خانه با یکدیگر چیست؟ در یک کلام و به طور خلاصه جواب این است: راحت بودن!  داشتن یک خانه ­ی هوشمند، یعنی تحت کنترل قرار گرفتن هم ه­ی وسایل آن خانه که درنتیجه باعث می ­شود بتوانید کارهای زیادی را با زحمت کمتری انجام دهید. کارهایی مانند: تنظیم و کنترل تهویه، خاموش و روشن کردن لامپ، اجرای سناریوهای جذاب هوشمند و غیره. علاوه بر این، خانه­ ی هوشمند باعث بهینه­ سازی مصرف انرژی و زمان می­شود و در طولانی مدت با کاهش مصرف انرژی و هزینه­ های آن بازگشت سرمایه اولیه اتفاق می­افتد.