سیستم موتورخانه و تصفیه خانه استخر هوشمند

سیستم موتورخانه و تصفیه خانه استخر هوشمند یکی از بهترین سیستم هایی است که شرکت هوشمندسازی میرای آن را به مشتریان خود ارائه می دهد. این سیستم را می توانید در اپلیکیشن خانه هوشمند میرای بر روی تلفن همراه خود پیگیری و کنترل نمایید.

سیستم استخر و تصفیه خانه هوشمند:

این سیستم هوشمند به صورتی عمل می کند که یک بویلر وجود دارد که آب استخر ویلای شما را گرم می کند و موتور خانه آن می تواند آب داخل را به صورت مکش خالی کرده و همچنین با استفاده از همان موتورخانه استخر را هم پر کنید و همچنین سیستم تصفیه خانه به صورتی است که اب را از چند فیلتر رد کرده و آب تمیز و بدون ذره ای آلودگی وارد استخر می کند.

شوتینگ استخر:

این سیستم به گونه ای می باشد که وقتی استخر خارج از ویلا باشد. و روی سطح آب برگ درختان ویلا گرد و غبار و… می افتد این سیستم به طور هوشمند تمامی کثیفی ها را از روی آب جمع می کند

یکی دیگر از این سیستم سقف متحرک بر روی استخر می باشد که زمانی که از استخر استفاده نمی کنیم سقف آن را می بندیم. و تبدیل به یک سطح صاف شده و حتی می توانیم به راحتی روی آن قدم برنیم. و آب کاملا تمیز و بدون گرد و غباری برای ما باقی می ماند.

سیستم امنیتی هوشمند:

این سیستم از دیگر سیستم های هوشمند بیشتر طرفدار دارد که یکی از دلایل مهم آن امنیت خانه ها و ویلا ها می باشد. و اینکه دیگر هیچ خانه و ویلایی نتواند مورد سرقت سارقین قرار گیرد. اگر فراموش کرده‌اید که درب یا پنجره‌ای را ببندید، به هنگام خواب یا خروج از منزل، به شما یادآوری می‌ کند. و همچنین اگر شخصی زنگ ورودی خانه‌ شما را بزند، بر روی تلفن‌ همراه شما چه در خانه باشید و چه بیرون از خانه باشید، با او ارتباط صوتی تصویری خواهید داشت و یا افراد را چک و شناسایی کنید. یکی دیگر از امکانات و مزایای سیستم امنیتی اسمارت نسبت به نوع ساده آن این است که فقط برای مواقع اضطراری نیست. یک سیستم هوشمند امنیتی، از خانه شما به صورت تمام وقت محافظت می‌کند.

سیستم کنترل تردد هوشمند:

این سیستم می تواند جک پارکینگ ، در ورودی ، کرکره برقی را کنترل کند که تمام این اوامر را می توانید از طریق اپلیکیشن خانه هوشمند میرای بر روی تلفن همراه خود انجام دهید.

سیستم امنیتی شامل دوربین مدار بسته امنیتی و دزدگیر نیز می باشد که همواره از طریق اپلیکیشن از راه دور قابل کنترل می باشد.